Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Makina përplas një grua pranë Tregut Elektrik në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të zonës të Tregut Elektrik, ku mjeti me drejtues shtetasin F.S ka aksidentuar shtetasen P. C., e cila si pasojë është dëmtuar.

Menjëherë është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

albsig

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.08.2022, në afërsi të Tregut Elektik, mjeti me drejtues shtetasin F. S., ka aksidentuar shtetasen P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img