Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina përplas një fëmijë në bulevardin e Durrësit, nuk dihet gjendja e tij shëndetësore

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

028050e5b9c30bd2ecd7ddd2d5794634

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, në bulevardin “Dyrrah”.

Një makinë ka përplasur një fëmijë, i gjendet i shtrirë në rrugë. Nuk dihet konkretisht gjendja e tij shëndetësore, por thuhet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ambulanca nuk ka mbërritur ende në vendngjarje. Ndihmën e parë të miturit, që fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën ia kanë dhënë disa pushues shqiptarë nga Maqedonia e Veriut.

Nga raportimet në terren, u tha se fëmija ka qenë duke ecur në rrugë me gjyshen e tij, e cila pas ngjarjes është shkrehur në të qara dhe ulërima. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img