Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina përplas motorin në Korçë, drejtuesi përfundon në spital në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2bca169b5977510f68c72ffab4dcd15b

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë.

Bëhet me dije se një makinë është përplasur me një motor. Si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img