Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina përplas motorin në Berat, drejtuesi niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d5064430125974d96fd1d1f111b7e00e

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Berat.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një makin tip ‘Ford’ që ka përplasur një motor.

Si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi motorit, i cili është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img