Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022
spot_img

Makina përplas motoçikletën, plagoset një person në Lezhë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të Lezhës, pranë ish-fabrikës së letrës.

Mësohet se një automjet ka përplasur një motoçlikletë dhe si pasojë është plagosur drejtuesi i kësaj të fundit. 

albsig

spring

I plagosuri është nisur me urgjencë në spitalin e Lezhës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në vendngjarje ka mbërritur Policia e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img