Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Makina përplas këmbësorin, ndërron jetë në spital

Lajme të ngjashëm

Një makinë ka përplasur një 70 vjeçar në aksin rrugor Burrel – Komsi në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Daçit” sot rreth orës 18:00.

Shtetasi Rifat Lika është dërguar në spital në gjendje të rëndë por nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të shkaktuara. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit tip “Benz” me targa “AA 069 CO”, shtetasin Kujtim Liksani.


Më shumë