Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina përplas këmbësoren në Lushnje, 62-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bbf048b6005271bea323dff138260910

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lushnjes.

Një mjet tip “Renauld” ka aksidentuar një grua 62-vjeçe. Bëhet me dije se 62-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Sot rreth orës 11:10, në fshatin Kollonjë, Lushnje, shtetasi A. B., duke drejtuar mjetin tip “Renauld” ka aksidentuar shtetasen F. M., 62 vjeçe e cila ndodhet ne Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet një njoftimin zyrtar të Policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img