Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Makina përplas kalimtarin, plagoset rëndë edhe shoferi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik me dy të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fushë-Krujë – Milot.

Automjeti tip “Volksëagen Golf” ka përplasur një këmbësor që po kalonte rrugën në ato momente. Raportohet se shoferi ka mbetur gjithashtu i plagosur pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Të dy të plagosurit janë nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë për mjekim të specializuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img