Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Makina përplas kalimtaren në mes të Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak çaste më parë te “Rruga e Kavajës” në Tiranë.

Automjeti ka përplasur një kalimtare teksa po kalonte rrugën. Identiteti dhe gjendja shëndetësore e kalimtares nuk dihen ende, e cila është dërguar në spital.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Më shumë

spot_img