Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Makina përplas gruan dhe fëmijën në Bulqizë, në gjendje të rëndë transportohen me helikopter drejt Traumës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur apsditen e sotme në Bulqizë, ku një makinë ka përplasur një grua dhe fëmijën e saj.

Bëhet e ditur se të dy janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës me helikopter për të marrë ndihmën e specializuar mjekësore.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img