Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Makina përplas fëmijën 5 vjeç në Tiranë, niset urgjent në spital, detajet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme rreth orës 17:30 ku një 5-vjeçar është aksidentuar nga mjeti me drejtuesin me ininciale I.C.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e “Tregut Elektrik” në Tiranë dhe fëmija aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë:

Pasditen e sotme në orën 17:30 te “Tregu Elektrik” mjeti me drejtues I. C. ka aksidentuar një fëmijë të mitur 5 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidenteve.

Më shumë
spot_img
spot_img