Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina përplas dy fëmijët e mitur në Fier, shoferi largohet nga vendngjarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit, ku një automjet ka përplasur dy fëmijë që shoqëroheshin nga nëna e tyre.

Fëmijët e aksidentuar janë dërguar menjëherë në spitalin e Fierit dhe mësohet se kanë lëndime në gjymtyrë dhe trup, por janë jahstë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia është vënë në ndjekje të shoferit të mjetit, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Video nga vendngjarja:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img