Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Makina përplas biçiklistin në Pogradec, i plagosuri niset me urgjencë në spitalin e Korçës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Petrushë.

Një qytetar që po udhëtonte me biçikletë ëstë përplasur nga makina dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje duke hetuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img