Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Makina përplas biçiklistin në Durrës, niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, në lagjen nr.15. Mësohet se një mjet me drejtues shtetasin N. K., 41 vjeç ka përlplasur një biçiklist, i cili është dërguar menjëherë në spital Rajonal të Durrësit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Në vendngjarje ka mbërritur Policia e cila  punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Durrës/Informacion paraprak:

Rreth orës 14:55, në lagjen Nr. 15 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin N. K., 41 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img