Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina përplas biçikletën, 60-vjeçari niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Uniformat blu bëjnë me dije se, në vendin e quajturquajtur “Fusha e e Sportit ” automjeti me drejtues shtetasin V.M., 34 vjeç, banues në Durrës është përplasur me biçiklistin shtetasin D.K., 60 vjeç, banues në Laç.

60-vjeçari ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërkohë drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë së Kurbinit, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i plotë:


Kurbin/Informacion paraprak
Në aksin rrugor Milot-Mamurras, në vendin e quajtur “Fusha e e Sportit ” automjeti me drejtues shtetasin V.M., 34 vjeç, banues në Durrës është përplasur me biçiklistin shtetasin D.K., 60 vjeç, banues në Laç, ku si pasojë ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë.
Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kurbin, për veprime të mëtejshme.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img