Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina përplas 6-vjeçarin në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0cc9aa5b310172468230d13c45c123b4

Tjetër aksident i rëndë automobilistik, këtë herë në qytetin e Durrësit.

Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë të moshës 6 vjeç, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

Ai është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Fatmirësisht, fëmija ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e këtij aksidenti.

Ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariatin e Durrësit.

Informacion paraprak nga policia:

Më datë 09.07.2020, rreth orës 19:00, në lagjen nr.17, Durrës, një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin e mitur A.B., rreth 6 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img