Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Makina përplas 17-vjeçarin në Lezhë, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë, në rrugën që lidh Rrilën me fshatin Mylte.

Mësohet se një mjet ka përplasur një 17 vjeçar dhe si pasojë adoleshenti ka mbetur i plagosur rëndë dhe është transportuar menjëherë në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Ndërsa makina që përplasi 17-vjeçarin ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në një kanal.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Më shumë