Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Makina përplas 17-vjeçaren në Kamëz, e mitura dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek bulevardi ‘Blu’ në Kamëz.

Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin F.K., ka aksidentuar një 17-vjeçare me inicialet B.H.

Menjëherë pas aksidentit 17-vjeçarja është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq,drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.5.

Njoftimi policisë:

Më datë 28.07.2020, rreth orës 20:00, në Kamëz, tek bulevardi “Blu”, mjeti me drejtues shtetasin F.K., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale B.H., 17 vjeç, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img