Hapësire reklamuese

Aktualitet

Makina përplas 17-vjeçaren në Kamëz, e mitura dërgohet me urgjencë në spital

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek bulevardi ‘Blu’ në Kamëz.

Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin F.K., ka aksidentuar një 17-vjeçare me inicialet B.H.

Menjëherë pas aksidentit 17-vjeçarja është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq,drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.5.

Njoftimi policisë:

Më datë 28.07.2020, rreth orës 20:00, në Kamëz, tek bulevardi "Blu", mjeti me drejtues shtetasin F.K., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale B.H., 17 vjeç, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese