Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Makina përmbyset në mes të rrugës, plagosen 3 persona në aksin Librazhd-Elbasan

spot_img

Lajme të ngjashëm

6cef948a2f24439b6cc209a440cdf4e0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Librazhd-Elbasan, në vendin e quajtur Labinot Fushë, ku një automjet ka dalë jashtë rruge dhe është përmbysur,

Sipas raportimeve të para, 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Personat e plagosur janë nisur me urgjencë drejt spitalit, por ende nuk dihet gjendja e të plagosurve, ndërsa policia ndodhet në vëndngjarje për të hetuar.

Vijon…

Më shumë

spot_img