Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Makina përfundon në kanal, tre të plagosur në Vlorë, dërgohen me urgjencë në spital

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Vlorë.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi G.A 48 vjeç teksa ishte duke drejtuar automjetin tip “Hyndai”, ka humbur kontrollin dhe  mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasoje e aksidentit kanë ngelur të dëmtuar 3 pasagjerët shtetasit Q. A, N. A, dhe V. A., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 16: 17, në autostradë Fier-Vlorë, shtetasi G. A., 48 vjeç, duke drejtuar  automjetin tip “Hyndai”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe  mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasoje e aksidentit kanë ngelur të dëmtuar 3 pasagjerët shtetasit Q. A, N. A, dhe V. A., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Më shumë