Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Makina përfundon në kanal, plagosen nënë e bijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

216c8b74e9d449fc2565f2807e0faf86

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Shkodër-Koplik.

 

Aksidenti është regjistruar në vendin e quajtur Dobraç, ndërsa janë plagosur 2 persona.

Burimë bëjnë të ditur se të aksidentuarit janë pjesëtarë të një familje nga Fieri.

Mësohet se ata kishin qenë në Mal të Zi dhe kanë kaluar përmes pikës kufitare të Hanit të Hotit, ndërsa të plagosur kanë mbetur nëna dhe vajza, që ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img