Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Makina përfundoi në Lumin Shkumbin, burrë, grua dhe djali nxirren në gjendje të rëndë, dy persona ende në ujë

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Elbasan-Librazhd, ku një makinë ka rënë në Lumin Shkumbin.

Bëhet me dije se është bërë e mundur që të nxjerrin nga makina, një burrë një grua dhe një fëmijë që janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se janë ende dy persona në makinë që dyshohen se kanë ndërruar jetë.

Foto nga aksidenti

Më shumë