Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina merr përpara këmbësorin në Korçë, 80-vjeçari përfundon në gjendje të rëndë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6a6bcf50de360cdd088b0d874756152b

Një këmbësor ka mbetur i plagosur pasi u përplas nga një mjet që po lëviste me shpejtësi. 

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin juglindor të Korçës.

Sipas asaj që raportohet, këmbësori, J.ZH., 80-vjeç ka marrë plagë rënda dhe gjendet në spitalin rajonal të qytetit në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:40, në lagjen nr. 18, Korçë, një automjet tip “Ford”, ka aksidentuar këmbësorin J. Zh., 80 vjeç, banues në Korçë, i cili u transportua në Spitalin e Korçës ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore” – njofton policia.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img