Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Makina merr para këmbësoret në Kamëz, humb jetën një grua, 20-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje është shënuar ditën e sotme në Kamëz.

Bëhet me dije se shtetasi E. M., 32 vjeç, banues në Kamzë duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar shtetaset N. Sh., 57 vjeçe, dhe R. Ç., 20 vjeçe.

albsig

spring

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë 57-vjeçarja, ndërsa shtetasja 20-vjeçarja ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“E. M., 32 vjeç, banues në Kamzë, pasi mbrëmbjen e djeshme, rreth orës 21:00, në Kamzë, duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar shtetaset N. Sh., 57 vjeçe, dhe R. Ç., 20 vjeçe. Si pasojë e aksidentit, shtetasja N. Sh., ka ndërruar jetë, ndërsa shtetasja R. Ç., ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img