Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina me motorin përplasen në qendër të Elbasanit, plagosen dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në qendër të Elbasanit.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një makinë dhe një motor. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona.

Personat e aksidentuar janë nisur me urgjencë për të spital, ndërsa policia ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img