Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Makina luksoze rrëzon në tokë shtyllën elektrike, mbesin pa energji disa zona në Tiranë. OSHEE jep njoftim të rëndësishëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar se disa zona në Tiranë kanë mbetur pa energji elektrike pasditen e sotme.

Shkak për këtë është bërë një aksident me makinë, e cila është përplasur me shtyllën dhe si pasojë kjo e fundit ka rënë në tokë.

Nga incidenti i ndodhur kanë mbetur pa energji elektrike zona e Lundrës, Dajias Gurrë e madhe dhe Gurrë e vogël, ndërsa raportohet vetëm për dëme materiale dhe jo në njerëz.

Njoftim i OSHEE:

Për shkak të një aksidenti ku një makinë është përplasur me shtyllën, në një nga fiderat e NST Farkë janë këputur përcjellësat duke lene pa energji zonën e Lundrës, Dajias Gurrë e madhe dhe Gurrë e vogël. Grupet e avarisë së OSSH janë në terren e po punojnë për riparimin sa me shpejt të defektit

1 8
2 8

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img