Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Makina luksoze dhe HOTEL qindra m2, Yuri Kim reagon pas operacionit të SPAK; 5 mln euro sekuestro dhe 125 vite burg për 17 të arrestuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

98a3875e0a5345dd50ca685ef55fde9a

Më shumë

spot_img
spot_img