Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Makina luksoze braktiset në mes të autostradës pranë Mamurrasit, dyshimet e para

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

afc26aa5fd3a5457fbb5ad0c521b1fc3

Një fouristradë luksoze është gjetur e braktisur mesditën e sotme në autostradë pranë Mamurrasit.

Dyshohet se makina është vjedhur mëngjesin e sotëm në plazhin e Velipojës. Policia e ka ndjekur mjetin deri në afërsi të Lezhës, por më pas autorët kanë arritur të humbasin gjurmët.

Ndërkaq, vetëm pak çaste më pas mjeti është gjetur i braktisur në një rrugë dytësore të Mamurrasit. Ende nuk dihet se kush janë autorët që kanë grabitur mjetin.

Policia po punon për zbardhjene e rrethanave dhe identifikimin e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img