Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Makina iu “përfshi” nga flakët në mes të natës, flet zyrtari i PD: Dëgjova shëprthim, nuk kam patur konflikte

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarit të grupseksionit të Partisë Demokratine në Vaun e Dejës, Ariston Drini i është diegur makina mbrëmjen e djeshme.

Ai është shprehur se fillimisht ka dëgjuar një shpërthim dhe më pas ka parë automjetin në flakë.

Drini shton se nuk ka patur konflikte me asnjë njeri dhe nuk e ka idenë se çfarë mund të ketë ndodhur.

Ai gjithashtu tha se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe se është në pritje të zbardhjes së plotë të saj.

“Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1:30 kam dëgjuar një plasje. Kemi dalë jashtë dhe kam parë që pjesa e përparme e makinës që ishte në flakë. Policia ka ardhur bënë 4-5 foto , bënë punën e tyre dhe ka ikur. Tani të shohim përgjigjen që do të kthejë. Unë nuk kam pasur konflikte me asnjë person dhe nuk ia kam idenë kësaj ngjarje”, ka thënë Ariston Drioni për ABC.

Makina e zyrtarit është përfshirë nga flakët gjatë natës së djeshme teksa ishte e parkuar para shtëpisë së tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img