Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Makina iu nda në dysh, kush është 19-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksin Fier-Vlorë, del FOTOJA

spot_img

Lajme të ngjashëm

6b753c809129c1a40c8937266125f76c

Një aksident i rëndë në aksin rrugor Fier-Vlorë, shkaktoi vdekjen e 19-vjeçarit Ermir Taraj dhe plagosen e rëndë të disa të rinjve.

Në spital ndodhen të shtruar Klejdi Dori 16 vjeç, Qirja Dori 20 vjeç vëllai i tij, Flori Duraj 19 vjeç dhe Rei Leskaj 21 vjeç.

Sipas informacioneve për mediat, shkaku i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e automjetit që drejtohej nga shoferi me iniciale A.K., i cili u shoqërua për në komisariatin e Vlorës.

Po ashtu, dyshohet se 40-vjeçari ka përplasur automjetin tjetër të tipit ‘Benz’ i cili ishte parkuar në një nga xhepat e autostradës.

Fatkeqësisht aksidentit nuk mundi që t’i mbijetonte 19-vjeçari Ermir Taraj, fotoja e të cilët ndodhet më poshtë.

19_vjecari.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img