Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Makina i pret rrugën motorit, RRËMBEHET në mes të autostradës Tiranë-Durrës një PERSON (Detaje)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku është marrë peng një person.

Bëhet me dije se në mes të rrugës një makinë e zezë i ka dalë para një motori tip “Piaggo”, ku udhëronte I.B., dhe një person tjetër.

Dosja.al shkruan se personat që ishin në makinë kanë dhunuar dy personat që ishin në motor dhe më pas kanë marrë peng personin me iniciale I.B. Personi në fjalë ka qenë i skeduar për trafikim të lëndëve narkotike në 2013.

Policia e Shtetit ende nuk ka dhënë detaje për këtë ngjarje.

 

Më shumë
spot_img
spot_img