Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, plagosen 4 persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, të cilët janë dërguar menjëherë drejt spitalit, ndonëse nuk dihen ende identitetet e tyre dhe gjendja shëndetësore.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img