Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, përfundon e përmbysur në kanal

Lajme të ngjashëm

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin Elbasan-Ish Kominati Metalurgjik dhe ka përfunduar në kanal.

Mësohet se automjeti me targë AA703CR ka qenë duke lëvizur dhe ka humbur drejtimin duke ka dalë nga rruga.

Dyshohet se makina ka qenë duke lëvizur me shpejtësi, por fatmirësisht pas aksidentit drejtuesi i tij ka pësuar vetëm dëmtime të lehta.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet që sollën aksidentin.

 


Më shumë