Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Kamioçina ‘hedh në ajër’ 27-vjeçarin me motor, i riu dërgohet me urgjencë në spital (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti. Burimet policore bëjnë me dije se i riu është përplasur nga një makinë me drejtues shtetasin me iniciale P. L.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e “Brrylit”. Si pasojë e përplasjes i riu është rrëzuar mbi trotuar, ku ka marrë dhe fraktura të rënda.

albsig

Ndërkohë, kalimtarët kanë lajmëruar ambulancën për të dërguar të plagosurin drejt spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.03.2021, rreth orës 17:15, në rrugën “Bardhyl” mjeti me drejtues shtetasin P. L., ka aksidentuar një motorr me drejtues ende të paidentifikuar rreth 25 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img