Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina “fluturon” motorin e picave, plagoset rëndë 32- vjeçari në Berat, në gjendje kritike në spital (EMRI)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rreth-rrotullimin në afërsi të Urës së Goricës, në Berat. Mësohet se një mjet ka përpasur një motor që shpërndante pica në qytet.

Si pasojë e përplasjes motori ka rrëshqitur, ndërsa drejtuesi, një 32 vjeçar i identifikuar si Erjon Gjeçi ka marrë plagë të rëndë në trup dhe kokë.

I plagosuri është transportuar në gjendje të rëndë drejt Spitalit Rajonal të Beratit, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Në vendngjarje kanë mbërritur grupi hetimor, ndërkohë që është shoqëruar në polici drejtuesi i mjetit tip Volvo, Geri Sulkaj,24-vjeç.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img