Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Makina e mbushur me hashash, arrestohet shqiptari në Igumenicë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë e ngarkuar me një sasi të konsiderueshme droge u gjet herët në mëngjes në një zone pranë Igumenicës në Greqi.

Mediat greke bëjnë me dije se në pranga ka rënë një shqiptar, i cili akuzohet për transport dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Në bagazhin e makinës që drejtohej nga shqiptari, u gjetën tre çanta që përmbanin një total prej 48.3 kg kanabis, ku 2 kg prej tyre ishte në formë çekollatë.

Sakaq, policia po punon për zbardhjen nëse janë të tjerë të përfshirë në këtë trafikim droge.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img