Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Makina del nga rruga, vdes i riu shqiptar në Itali (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti ditën e sotme, në Itali.

I riu ka humbur kontrollin e makinës me të cilën po udhëtonte dhe ka dalë jashtë rruge.

Bëhet fjalë për 22-vjeçarin Ernaldo Zefi, i cili ka humbur jetën teksa drejtonte një makinë ‘Fiat 500’.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit, në një zonë të pyllëzuar në Rexhio Emilia.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img