Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Makina del nga rruga, përplas dy persona në Mamurras

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përplasur dy persona në Mamurras.

Mësohet se nga aksidenti i ndodhur pasditene sotme është plagosur 21-vjeçari me iniciale L.D dhe 37-vjeçari me iniciale A.K.

Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img