Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Makina del nga rruga në aksin e vjetër Lezhë-Milot dhe përfundon në lokal, plagoset një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në  në aksin e vjetër Lezhë-Milot pranë fshatit tresh të Lezhës.

Bëhet me dije se makinë tip “Volkswagen” ka dalë nga ruga dhe është ka përunduar në një local, ku si pasojë ka mbetur I plagosur një person që ndodhej në lokal.

albsig

spring

I plagosuri ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img