Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina bie nga ura në Berat, plagoset rëndë shoferja (Detaje-Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident i rëndë automobilistik është regjistruar rreth 2 orë më parë në aksin Berat-Skrapar.

Një makinë tip “Audi” ka dalë nga ura dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Drejtuesja e mjetit, Anxhela Ibra ka mbetur e plagosur rëndë dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur te vendi i quajtur “Ura e vërtopit”, dhe dëshmitar ka qenë roja i një biznesi aty pranë. Ai ka njoftuar menjëherë policinë, ambulancën por edhe ushtarakët që ndodheshin në një repart vetëm 100 metra larg vendit të ngjarjes.

Këta të fundit kanë bërë të mundur nxjerrjen e shoferes nga mjeti.

gergwegw34g3g
Makina tip “Audi” ra nga ura e Vertopit në aksin Berat-Skrapar, shkak dyshohet shpejtësia

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img