Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Makina bie nga lartësia në kthesat e Llogarasë, raportohet për tre persona të plagosur, dy janë rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre persona raportohet se kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Llogara. Bëhet me dije se mjeti me të cilin udhëtonin këta shtetas ka dalë nga rruga në një nga kthesa e Llogarasë dhe ka rënë nga një lartësi e madhe.

Emrat e personave të lënduar dhe shkaqet e aksidentit nuk dihen ende.

Drejt vendngjarjes është nisur Policia dhe ambulanca e spitalit të Vlorës. Dy prej personave të lënduar raportohet se janë në gjendje të rëndë për jetën. Ata kanë marrë dëmtime në pjes ëtë ndryshme të trupit për shkak të rrokullisjeve që ka bërë mjeti.

Vijon…

Më shumë

spot_img
spot_img