Hapësire reklamuese

Politikë

Makina bie në kanal në Lushnje, Braçe s'përmbahet: O njerëz mbajeni mendjen në vend

Shkruar nga Newsbomb
Makina bie në kanal në Lushnje, Braçe s'përmbahet: O

Deputeti socialist Erion Braçe ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga aksidenti i rëndë i ndodhur që u regjistrua këtë mbrëmje në fshatin Zhym, në Krutje të Lushnjes.

Automjeti që drejtohej nga Elnis Allkanjari doli nga rruga dhe ra në kanal. Për pasojë është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjerrë nga të riun nga mjeti, i cili po lufton për jetën në spital.

Braçe nuk i ka kursyer kritikat ndaj kompanisë që mbikqyr këtë aks rrugor, teksa i bën thirrje “të eliminojnë këtë pikë të zezë”.

Kjo është një thirrje e përsëritur e deputetit të PS, për shkak të aksidenteve të shpeshta të ndodhura në këtë kthesë, ku nuk janë kursyer as jetët njerëzore.

Postimi i plotë i Erion Braçes

L I V E:

KTHESA E TMERRSHME E ZHYMIT, RRUGA DIVJAKE-PUSHIMI I SHOFERIT-FIER SHEGAN;

Eshte rruga e kthesa, per te cilen, kam qe nga aksidenti i dates 28 DHJETOR qe flas e i lutem kompanise nen kontrate qe ta eleminoje ai PIKE TE ZEZE;

PER FAT TE KEQ NDODHI PRAPE, TANI SAPO!

Kete here nuk u thye shtylla por makina dhe pasagjeri i saj qe ndodhet ne gjendje kritike!

Nuk di cte them;

Mbase vijoni genjeni duke i thene gjithkujt qe ja fut kot Erioni!

Nderkohe;

Ooooooo njerez qe kaloni ketej, mbajeni mendjen ne vend, duart ne timon dhe HIQENI KEMBEN NGA GAAAZIIIIII!

Bejeni te shpetoni veten! BEJENI TE MBRONI VETEN!

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese