Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Majlinda Bregu takon në Beograd presidentin serb Aleksandër Vuçiç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Koordinatorja e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), Majlinda Bregu ka takuar ditën e sotme presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Lajmin e bën me dije organizata e krijuar në kuadër të Procesit të Berlinit, duke njoftuar se takimi mes Vuçiç dhe Bregut ishte mjaft produktiv.

Në takim është diskutuar se vlerësimi i rolit të bashkëpunimit Rajonal dhe avanicmi i punës për rigjenerimin e bashkëpunimit pas pandemisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img