Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Majlinda Bregu publikon foton e veçantë të Sokol Olldashit dhe shkruan: Ça po mendon aman?!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikanë, miq dhe të afërm të deputetit të ndjerë Sokol Olldashi kanë reaguar sot, në 8 vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. Një shënim prekës kishte bërë nëna e tij, Kozeta Mamaqi, e cila çdo nëntor prej 2013 kujon ikjen e djalit.

Po ashtu kanë reaguar dhe kolegë në Partinë Demokratike.

Një prej tyre është dhe Majlinda Bregu. “Ça po mendon aman?!”, shkruan ajo mbi një foto të veçantë ku Koli, siç e quanin të gjithë, shfaqet i menduar duke parë një kartë. “Hello from the other side”, vijon Bregu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img