Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Majlinda Bregu për ikjen e Nishanit: Pushofsh në paqe Bujar!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministja e Integrimit, Majlinda Bregu ka reguar për vdekjen e ish-presidentit Bujar Nisahni ditën e sotme në një spital në Gjermani.

Përmes një postimi në Facebook, Bregu u shpreh ngushëllime familjarëve, dukeu thënë “Zoti iu dhëntë të dashurve të t’u forcë për të pranuar humbjen.”

albsig

spring

“Lamtumirë Bujar!

Pushofsh në paqe

Zoti iu dhëntë të dashurve të tu forcë për të pranuar humbjen dhe qetësinë që bëne gjithë ç’mundën me dashuri e përkushtim”, shkruan Majlinda Bregu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img