Majlinda Bregu brenda albumit të Ramës, e shoqëroi në Vjenë

Publikuar tek: politike, më 18:04 27-08-2015 Majlinda Bregu brenda albumit të Ramës, e shoqëroi në Vjenë

Pjesë e delegacionit shqiptar të udhëhequr nga kryeministri Edi Rama në samitin e Vjenës, ishe edhe kryetarja e Komisionit të Integrimit, demokratja Majlinda Bregu.

Ndonëse ka qendruar në hije përgjatë këtyre dy ditëve të samitit, ka qenë vet kryeministri Rama ai që ka publikuar foto të Bregut në albumin në profilin e tij në facebook.

Në një prej fotove Bregu shihet në krah të deputetit socialist Taulant Balla, ndërsa një foto tjetër i kushtohet tërësisht ish-ministres së Integrimit.

Bregu ka qenë pjesë takimit që u zhvillua në Vjenë mes lidërve të Ballkanit Perëndimor dhe shoqërisë civile.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091102123260498
array(1) { ["section"]=> string(64) "majlinda-bregu-brenda-albumit-te-rames-e-shoqeroi-ne-vjene-19338" }