Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Majlinda Bregu bëhet pjesë e sfidës, publikon FOTON e veçantë të 40 viteve më parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish deputetja e PD, Majlinda Bregu aktualisht sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi Majlinda është bërë pjesë e sfidës ’10 year challenge’, por ndryshe nga të tjerët ish-deputetja ka publikuar foton e 40 viteve më parë.

Majlinda ka publikuar dy foto së bashku me motrat, një foto të ditëve të sotme dhe një tjetër kur të treja kanë qenë fëmijë.

ghj.jpg

 

ertrt.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img