Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Mahniti të ftuarit në ditëlindjen e Ledionit, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës

spot_img

Lajme të ngjashëm

5e9cedbe583180167d158e93a9bb54c7

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mahniti me veshjen në ditëlindjen e kunatit të saj Ledion Liços.

Ajo arriti të marrë të gjithë vëmendjen me pantallonat rozë dhe bluzën me pupla të markës ‘Attico’.

Faqja, ‘whattheywearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar dhe se sa kushtoi veshja e trashëgimtares Lori Hoxha.

Bluza ka kushtuar 1,968 euro, pantallonat 665 euro, ndërsa këpucët e markës ‘Loubotin’ 625 euro.

hdgjl.jpg

egd.jpg

Më shumë

spot_img