Magjia shkon tmerrësisht keq “live” në televizionin polak (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:37 04-07-2016 Magjia shkon tmerrësisht keq “live” në televizionin polak (Video)

Një magjistar është përpjekur të argëtojë teleshikuesit gjatë një emisioni në Poloni, por duket se numri ka dalë jashtë parashikimeve.

Ai ka vendosur mbi tavolinë tre paketime prej letre ndërsa poshtë njërës prej tyre fshihej një gozhdë e madhe me majë nga lart. Ideja ishte të shkelte me dorë dy, dhe të shmangte atë me gozhdë, e këtë ka kërkuar ta bëjë prezantuesja... Se çfarë ndodhi më pas, ndiqni videon (pamje shokuese):

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miliarderi rus po shet asetet e tij në Rusi, shkak “presioni”, vendoset i 14-ti në listën e Forbes
Testoni shikimin: Në këtë foto ka një thëllëzë, e gjeni dot? »
Article Logic
Execution time: 0.011436939239502
array(1) { ["section"]=> string(67) "magjia-shkon-tmerresisht-keq-live-ne-televizionin-polak-video-45500" }